Nosič kol ORIS Traveller II Plus https://www.elektrokolaprerov.cz/products_images/
Cena: 11490
Dostupnost: Není skladem
Nosič kol ORIS Traveller II Plus Nosič kol ORIS Traveller II Plus Nosič kol ORIS Traveller II Plus Nosič kol ORIS Traveller II Plus Nosič kol ORIS Traveller II Plus Nosič kol ORIS Traveller II Plus Nosič kol ORIS Traveller II Plus

Nosič kol ORIS Traveller II Plus

Katalogové číslo:0

Praktický nosič s extrémně velkým víkem zavazadlového prostoru pro snadnou a bezpečnou přepravu 2 jízdních kol nebo 2 elektrokol.

Dostupnost: Vyprodáno

11 490 Kč

S kvalitním nosičem kol na auto budete mít odteď na dosah ruky i více vzdálené cesty a terény. Nosiče Bosal jsou navrženy tak, aby byly maximálně bezpečné a ochránily vaše kola před nežádoucím poškozením a odřením během jejich přepravy. Lze je jednoduše namontovat na tažné zařízení vašeho vozu. Nakládání i vykládání kol je díky volitelné rampě velmi snadné a rychlé. Díky šikovnému sklápěcímu mechanismu zůstává váš zavazadlový prostor i nadále přístupný i po naložení kol. Výhodou je snadné namontování registrační značky bez potřeby šroubováku v řádech několika sekund.

ORIS Traveler II Plus je nosič kol pro vozidla s extrémně dlouhými pátymi dveřmi zavazadlového prostoru. Díky prodloužené délce je přístup k zavazadlovému prostoru vozidla snadný, i když jsou jízdní kola namontována na nosiči. Vhodné zejména pro minibusy a dodávky nebo auta jako Ford Galaxy, Mercedes Vaneo, Mercedes Vito / V-Klasse, Opel Combo, Opel Vivaro, Peugeot Expert, Renault Kangoo, Renault Traffic, VW Caddy, VW Sharan, VW T4 / T5 / T6.

Více o výhodách nosičů kol ORIS se dočtete v článku. 

Počet jízdních kol:

Max. 2

Elektrokola:

Vhodné i pro elektrokola

Maximální zatížení (kg):

60

Hmotnost nosiče kol (kg):

17

Sklápěcí:

Ano

Rozměry (cm):                                        

115 x 54 x 67 cm

Příslušenství:

Včetně praktického skladovacího vaku