ELEKTROKOLA PŘEROV SLAVÍ 10. NAROZENINY!

26. 05. 2020

ELEKTROKOLA PŘEROV SLAVÍ 10. NAROZENINY!

Začalo to před 13 lety, kdy jsme v sobě úplně poprvé objevili neutuchající nadšení do elektromobility. Stačila jediná jízda na elektrickém skútru s dopomocí motoru a bylo jasno.

 

Jak už to tak bývá, začátky byly velmi náročné. Kvalitní zboží tohoto typu bylo nedostatek, ale rostoucí poptávka nám dávala signál, že jsme na správné cestě. Tehdy jsme fungovali ještě na koleni v garáži, kde jsme po vlastní práci servisovali a opravovali první elektrické skútry do pozdních nočních hodin.

 

V roce 2010 jsme se po dlouhých úvahách a obavách rozhodli dát výpověď a založit plnohodnotnou firmu RESINPA GWR, s.r.o. dnes známou pod názvem Elektrokola Přerov. V tu dobu měla firma pouze jednoho zaměstnance. Netrvalo dlouho a trh elektromobility se začal rozrůstat, spolu s ním i naše firma. V roce 2015 jsme si mysleli, že trh elektrokol dosáhl maxima, ale to jsme ještě netušili, že ten největší boom teprve nastane.

 

V roce 2016 jsme se přestěhovali do větších prostor, které nám umožnily rozšířit náš sortiment elektrokol o špičkové zahraniční značky a exkluzivní zboží. Díky tomu jsme se stali leaderem na střední Moravě, uznávaným prodejcem a autorizovaným servisním centrem elektrokol s tisíci spokojených zákazníků. Z malé rodinné firmy vyrostla stabilní firma, kde všichni svou práci dělají poctivě, s láskou a nadšením.

 

Máme rok 2020. Děkujeme za vaši přízeň, díky které dnes můžeme oslavit naše JUBILEJNÍ 10. NAROZENINY!

 

Na vás a na zdraví!

váš tým Elektrokola Přerov