O NÁS

 

ELEKTROKOLA PŘEROV - RESINPA GWR, s.r.o.

Již 10 let se specializujeme na prodej a servis prvotřídních elektrokol od uznávaných českých i zahraničních značek. Naším cílem je, aby si u nás každý zákazník, bez ohledu na pohlaví a věk, dokázal vybrat své vysněné elektrokolo a odjížděl domů nad míru spokojen. V současnosti najdete na naší prodejně až 200 elektrokol skladem za bezkonkurenční ceny. Nedílnou součástí našich služeb je profesionální servis s mnoholetou tradicí, který zahrnuje také podrobnou diagnostiku a repase bateriíProvozujeme půjčovnu elektrokolpronájem účelových vozíků a TEST centrum přímo v okolí naší prodejny, kde si můžete vámi vybrané elektrokolo otestovat ještě před jeho zakoupením.

 

Jsme si vědomi toho, že elektrokolo Vám bude sloužit klidně i desítky let, proto se každému zákazníkovi věnujeme individuálně s maximální péčí. Jsme připraveni zodpovědět veškeré dotazy a být Vám co nejvíce nápomocni při výběru elektrokola či jiného elektrického prostředku.

 

Svou práci milujeme a snažíme se proto neustále posouvat vpřed, zdokonalovat naše služby, rozšiřovat náš sortiment a především si udržovat naši vysokou kvalitu služeb, kvůli které se k nám naši zákazníci opakovaně vrací.

 

 

Tým Elektrokola Přerov