PRODEJNA

 

ELEKTROKOLA PŘEROV - RESINPA GWR, s.r.o. 

Naše prodejna se již více než 10 let specializuje na prodej a profesionální servis špičkových elektrokol od uznávaných českých i zahraničních značek. Naším cílem je maximální spokojenost zákazníků, a proto pravidelně rozšiřujeme náš sortiment o nejnovější elektrokola z řad skládacích, městských, crossových, trekových a horských elektrokol. Na naší prodejně najdete také speciální elektrické dopravní prostředky jako jsou elektrické tříkolky, motorky, skútry, koloběžky a jiné. V současnosti naše prodejna sčítá až 200 modelů nejmodernějších elektrokol za bezkonkurenční ceny. Právě díky této široké nabídce si u nás vybere úplně každý, bez ohledu na pohlaví a věk, dle konkrétních požadavků a potřeb. Každému zákazníkovi věnujeme vždy při výběru elektrokola maximální individuální péči, která zahrnuje důležité informace, odborné poradenství, tipy, doporučení a testovací jízdu v okolí prodejny. Snažíme se být neustále nápomocni tak, aby od nás každý zákazník odjížděl nad míru spokojen a rád se k nám zase vracel. Elektrokolo můžete zakoupit i on-line prostřednictvím našeho eshopu, který se snažíme neustále zdokonalovat tak, aby pro Vás bylo vyhledávání co nejjednodušší, a který pravidelně aktualizujeme o novinky ze světa elektrokol. 

 

 

V prostorách naší prodejny provádíme také garanční servis a jiné služby, zahrnující mimo jiné diagnostiku a repase baterií. V neposlední řadě naše prodejna nabízí možnost zapůjčení vybraných modelů elektrokol a pronájem účelových vozíků. 

 

Naši prodejnu najdete na ulici Komenského 42, přímo naproti budovy Pivovaru s přilehlým velkým parkovištěm pár kroků od prodejny.