PRONÁJEM ÚČELOVÝCH VOZÍKŮ

 

Naše firma jako jediná nabízí kromě širokého sortimentu elektrokol rovněž speciální službu v podobě pronájmu účelových vozíků.

 

Účelové vozíky představují jedinečnou příležitost jak originálně a vtipně nabízet a prodávat mobilní občerstvení například v rámci firemních akcí, reklamní kampaně nebo soukromého večírku. Tato prodejní kola jsou vybavena moderní spolehlivou technologií, přičemž si ponechávají tradiční anglický retro vzhled ze 30. – 40. let 20. století. Díky tomu výborně zapadnou do historického centra měst a pěších zón, do obchodních a sportovních center, golfových klubů, zároveň zpestří jakoukoliv společenskou a sportovní akci a vykouzlí úsměv a nostalgii všem lidem okolo. Tento způsob cateringu a prodeje občerstvení je velmi populární u turistů a dětí, kteří jsou na tuto službu zvyklí z mnoha evropských měst a přímořských států.

 

Prodejní vozíky lze vybavit mrazícím a termo boxem pro prodej chlazených a mražených výrobků, proutěným košem pro prodej pečiva, balených potravin či tiskovin, dále nádobou na květiny pro prodej květin nebo nákladní nástavbou, která je vhodná pro převoz materiálu ve výrobních halách, pro úklid veřejných ploch, zeleně atd.

 

Účely využití:

  • pro mobilní občerstvení a catering na výstavách, společenských a sportovních akcích,
  • pro stylové občerstvení v historických částech měst, nádvoří hradů a zámků,
  • pro mobilní občerstvení v pěších zónách, na cyklistických stezkách, v zoologických zahradách, parcích, na pláži v rekreačních střediscích atd.
  • pro zpestření pestření soukromých a firemních párty, zahradních slavností a svateb,
  • pro realizace reklamních kampaní a marketingových akcí, zavádění nových výrobků na trh a další.

Prodejní kolo si můžete pronajmout krátkodobě na víkend nebo i na celou sezónu. Vše připravíme dle Vašich požadavků (magnetická reklama, zboží a další). Jednotlivé obchodní požadavky jako je například odvoz a dovoz případně reklama, kalkulujeme individuálně dle vzdálenosti, výroby reklamy, půjčovní doby a množství pronajatých kol.

 

Pro aktuální informace ohledně zapůjčení a ceníku nás prosím kontaktuje na e-mailu: info@elektrokolaprerov.cz

 

     

Půjčit vozík