NEJLEHČÍ E-BIKE NA TRHU

12. 10. 2018

NEJLEHČÍ E-BIKE NA TRHU

Na počátku to byl jen pouhý projekt. V roce 2017 představila německá značka FOCUS unikátní novinku, která tady doposud ještě nikdy předtím nebyla.

 

Cílem projektu bylo sestavit lehké karbonové elektrokolo, které by spojovalo prvky špičkového výkonu, maximální rychlosti a technologického pokroku. A tak začalo v německých fabrikách postupně vznikat něco převratnéhoPROJECT Y, který vycházel z běžného silničního elektrokola Paralane, jehož rám byl vyroben z lehkého karbonového materiálu. Tento model byl doplněn o unikátní středový elektropohon FAZUA Evation o nominálním výkonu 250 W a maximálním výkonu 400 W, který byl spolu s baterií o velikosti 250 Wh "neviditelně" integrován do spodní části rámové trubky, oba přitom bylo možné snadno odejmout. Dojezd na jedno nabití činil až 50 km.

 

 

Na stejném principu bylo později vyvinuto také sportovní MTB elektrokolo FOCUS RAVEN2nadčasovém červeném designuváhou běžného závodního speciálu, které se v uplynulé sezóně stalo nejlehčím horským elektrokolem na trhu.

 

 

Pokud si dobře vzpomínáte, v polovině června letošního roku jste měli jedinečnou šanci tento exkluzivní model otestovat právě na naší prodejně, který byl v té době na území ČR pouze jediný svého druhu.

 

 

Od dnešního dne je však všechno jinak. Právě teď a jedině u nás bouráme hranice dosavadních možností a posouváme úroveň nabídky našeho sortimentu zase o level výš. Představujeme vám FOCUS RAVEN2 9.8.

 

 

Nový model 2019 s extrémně nízkou hmotností, lehkým karbonovým rámem, naprosto dech beroucím zářivým designem a méně robustním středovým motorem FAZUA dorazil k nám na prodejnu.


 

Převratná novinka s funkcí 2 v 1. Můžete si vybrat, zda budete jezdit pouze na elektrice (15,5 kg) nebo zda baterii vyměníte za odolný plastový kryt a vydáte se na velké dobrodružství svépomoci se sníženou hmotností 12,2 kg.

 

 

Že nic není dokonalé? Tenhle model dokonalý je a je vybaven špičkovými komponentynejlepší německé kvality.

 

 

Je víceméně jedno, jestli jste profesionální závodník, milovník extrémního sportu nebo nadšenec do techniky. Odteď nabere vaše cyklistika úplně jiný rozměr.