Nosič kol Thule VeloSpace XT 2bike 13pin https://www.elektrokolaprerov.cz/products_images/
Cena: 15999
Dostupnost: Skladem

doprava zdarma

Nosič kol Thule VeloSpace XT 2bike 13pin Nosič kol Thule VeloSpace XT 2bike 13pin Nosič kol Thule VeloSpace XT 2bike 13pin Nosič kol Thule VeloSpace XT 2bike 13pin Nosič kol Thule VeloSpace XT 2bike 13pin Nosič kol Thule VeloSpace XT 2bike 13pin Nosič kol Thule VeloSpace XT 2bike 13pin Nosič kol Thule VeloSpace XT 2bike 13pin Nosič kol Thule VeloSpace XT 2bike 13pin

Nosič kol Thule VeloSpace XT 2bike 13pin

Katalogové číslo:0

Na všestranný nosič kol Thule VeloSpace XT 2bike 13pin snadno naložíte dvě těžší kola nebo koloběžky.

 
Dostupnost: Na dotaz

Záruka:5 let

15 999 Kč

Díky modelu Thule VeloSpace XT 2bike 13pin se skutečně všestranný nosič kol stal realitou. Byl vyvinut pro velká a těžká kola – například elektrokola, fatbiky a sjezdová horská kola, ale je stejně dobře použitelný pro městská a dětská kola. Lze jej také kombinovat s boxem Thule Backspace XT pro získání vyšší kapacity, včetně multifunkčního sportovního vozíku Thule Chariot. Možnosti jsou nekončné, především u rodin s malými dětmi.

Vzhledem k nabídce různých modelů a adaptérů pro 2 až 4 kola si můžete být jisti, že nosič Thule VeloSpace XT umožní přepravu Vašich kol, bez ohledu na typ. Umožňuje to vysoká nosnost nosiče, extra velká vzdálenost mezi koly a prodloužené hliníkové žlábky na kola společně s ohebnými přezkami a extra dlouhými řemínky na upevnění kol.

Nosič kol pro všechny

Thule VeloSpace XT nabízí snadné a pohodlné použití. Stejně jako u ostatních nosičů kol montovaných na tažné zařízení vyžaduje nosič Thule VeloSpace XT minimální sílu při zvedání během nakládání a vykládání, což z něj dělá oblíbenou volbu pro přepravu těžších jízdních kol. A stejně snadná je i montáž na automobil a nastavení nosiče. Jakmile je nosič nasazen na tažné zařízení, stabilizuje se a je možné správně nastavit jeho polohu. Jízdní kola lze k nosiči uzamknout a nosič lze uzamknout k vozidlu. K zavazadlovému prostoru máte vždy přístup i s koly namontovanými na nosiči.

Konkrétně na všestranný nosič kol Thule VeloSpace XT 2bike 13pin snadno naložíte dvě těžší kola nebo koloběžky. Překážkou nejsou široké pneumatiky, vysoká hmotnost ani velký rozvor. Kromě elegantního designu přináší nosič od Thule i nožní pedál pro jednoduché sklopení s už připevněnými koly. Převezte pohodlně elektrokola i těžká horská kola a užívejte si našlapané kilometry.

Nedělejte kompromisy – naložte kolo, koloběžku i elektrokolo

S nosičem VeloSpace XT 2 938 pohodlně naložíte jakýkoliv typ kola a většinu typů koloběžek. Vysoká nosnost 60 kilogramů zaručuje dostatečnou kapacitu i pro přepravu elektrokol. Díky extra dlouhým sponám se vejdou i kola s pneumatikami širokými až 4,7 palců. Jistě vás potěší také dlouhé ráfkové popruhy s nastavitelnými podtlakovými přezkami.

Nadstandardně široký prostor mezi držáky pláště kol dělá 25 cm a umožní vozit i kola s velkým rozvorem do 130 centimetrů. Díky konstrukci nosiče na něj můžete bez obav naložit i elektrokola. Poctivé rozměry vašeho elektrického dopravního prostředku nejsou pro VeloSpace XT 2 938 překážkou.

Snadná manipulace

Jízda na kole má být především zábava, proto vám v Thule nechtějí komplikovat ani přepravu. Sestavení nosiče zvládnou i Pat a Mat. K jeho sestavení nepotřebujete žádné nářadí. Při montáži na tažné zařízení oceníte stabilitu přípojky před uzavřením zajišťovací páky. Demontovatelné držáky rámu vám usnadní upevnění kol.

Chcete už vyrazit na cestu, ale zapomněli jste dát do kufru poslední tašku? Jednoduše využijte možnosti sklopit nosič i s upevněnými koly pomocí nožního pedálu. 

Pomocí adaptéru Thule VeloSpace XT Bike Adapter je možno přidat ještě třetí kolo či koloběžku. V kombinaci s Thule BackSpace XTsnadno rozšíříte zavazadlový prostor vašeho vozu až o 300 litrů

 

 


Nosič je vhodný pro vášnivé cyklistické rodinky, které hledají kvalitu a univerzálnost bez kompromisů. Vhodný je pro drtivou většinu kol, koloběžek i fatbiků. Možnost rozšíření zavazadlového prostoru až o 300 litrů.

Hmotnost: 18,7 kg
Rozměry složeného nosiče: 135 × 74 × 25 cm
Celková nosnost: 60 kg
Nosič: dimenzován pro bezpečnou přepravu kola do 30 kg