NOSIČE KOL NA TAŽNÝ ČEP

14. 06. 2019

NOSIČE KOL NA TAŽNÝ ČEP

Život je změna. BOSAL se mění na ORIS.

 

Název značky se mění, kvalita i koncepce zůstává stejná. V dnešním článku bychom vám rádi představili moderní koncepci nosičů jízdních kol ORIS, které jsou nejlepším poměrem ceny ke kvalitě, bezpečnosti a uživatelsky příjemné manipulaci. 

 

ORIS nosiče kol jsou vhodné pro jízdní kola, elektrokola a koloběžky. Všechny tyto systémy mohou být složeny do výjimečně kompaktních rozměrů. Jsou vhodné pro všechny tradiční tažná zařízení, vyznačují se vysokou úrovní zpracování a jsou velmi stabilní. ORIS nosiče kol jsou dostupné v několika designech a mohou nést až tří jízdní kola

 

 

U zákazníků vítězí díky své funkčnosti a množství propracovaných detailů, jako např. odnímatelné držáky kol a výškově nastavitelnému držáku RZ u Traveller modelů. Díky maximální nosnosti 60 kg jsou tyto nosiče jízdních kol také vhodné pro přepravu až dvou elektrokol.

 

Díky rychloupínacímu systému jsou tyto nosiče kol namontovány na tažné zařízení Vašeho voz během několika vteřin.

 

 

Díky Oris transportním zámkům jsou kola rychle a spolehlivě upevněna během transportu. Navíc integrované bezpenostní zámky chrání vaše kola proti odcizení.

 

Doplňková nájezdová rampa umožní jednoduché a fyzicky nenáročné naložení kol. Zvlášě výhodná je pak při nakládání elektrokol a koloběžek.

 

Všechny nosiče jsou dodávány smontované a obsahují skladovací tašku snadné uložení a skladování v zavazadlovém prostoru, garáži či sklepě.

 

 

Nosiče kol ORIS na tažný čep série Tourer a Traveller vítězí u zákazníků pro svoji funkčnost a propracované detaily.

Šťastný konec pro jízdní kola. To jsou kvalitní nosiče ORIS.