TESTOVACÍ DEN ELEKTROKOL FOCUS

10. 06. 2019

TESTOVACÍ DEN ELEKTROKOL FOCUS

Ve středu 5.6.2019 jsme ve spolupráci s přední německou značkou FOCUS uspořádali u OC Galerie Přerov velkolepý testovací den elektrokol. V 10 hod ráno dorazilo na místo až z dalekého Německa testovací vozidlo s flotilou 13 špičkových elektrokol a 3 jízdních kol FOCUS.

 

 

Ještě několik desítek minut před oficiálním zahájením akce začali přicházet první zájemci o testování. Krátce poté akci zahájil zkušený moderátor z přerovské internetové televize Václav Havlík, který vás celou akcí provedl. V průběhu testování byl pro všechny zájemce k dispozici 5 členný tým Elektrokola Přerov a 2 zkušení němečtí jezdci Mike a Marcus.

 

  

Největší zájem vzbudily horské celoodpružené e-biky z řady JAM2 a SAM2, které se takřka ani nestíhaly vracet zpátky do stojanu. Jednoznačně nejvíce testovaným modelem se stal FOCUS JAM2 9.8 DRIFTER v hodnotě 191.299,- Kč. Řadu účastníků zaujaly také silniční e-biky, které začínají v západních zemích nabírat na velké popularitě.

 

      

 

Překvapilo nás, když o moderní e-biky projevila zájem i mladší věková kategorie. Je evidentní, že se elektrokola vrývají pod kůži opravdu všem, a že cílová skupina uživatelů elektrokol se začíná pomalými krůčky omlazovat. Není se čemu divit. Luxusní sportovní design, technické provedení a síla e-biků FOCUS dostane do kolen snad opravdu každého.

 

      

 

Účast na testovací akci byla nad naše očekávání. Zájemců o špičkové e-biky FOCUS se sešlo opravdu mnoho. Někteří k nám dokonce vážili cestu i několik desítek kilometrů. Celkem jsme zaznamenali bez mála 50 výpůjček, což je na všední den a na naše město poměrně slušné číslo. Našli se dokonce i tací, kteří po testovací jízdě zavítali rovnou k nám na prodejnu, aby si e-bike FOCUS pořídili a to nás opravdu těší!

 

      

 

Jsme moc rádi, že právě naše firma Elektrokola Přerov měla tu čest hostovat německé předváděcí vozidlo FOCUS a nabídnout občanům něco, co nemá v širokém okolí obdoby. 

 

 

Na základě ohlasů testujících si troufáme říct, že se akce opravdu vydařila. A to pro nás znamená jediné! Udělat maximum proto, aby popularita těchto e-biků v našem městě i nadále vzkvétala. Pevně věříme, že se nám tuto velkolepou akci podaří zopakovat i v následujícím roce. Děkujeme všem, kdo jste s námi testovali exkluzivní e-biky FOCUS. A vy, kteří jste se této akce nemohli zúčastnit, nezoufejte. Několik desítek e-biků této značky máme přece celoročně v naší bohaté nabídce! :)