Nakládací rampa Thule EasyFold XT 9334 https://www.elektrokolaprerov.cz/products_images/
Cena: 1499
Dostupnost: Skladem

doprava zdarma

Nakládací rampa Thule EasyFold XT 9334 Nakládací rampa Thule EasyFold XT 9334

Nakládací rampa Thule EasyFold XT 9334

Katalogové číslo:42202

Nakládací rampa pro jednoduché, praktické a velmi pohodlné naložení jízdních kol větší váhy a rozměrů, elektrokol nevyjímaje. 

Dostupnost: Na dotaz

Záruka:24 měsíců

1 499 Kč

Zvládne to každý. Bez vynaložení sebemenší fyzické námahy, budete schopni úspěšně a bezpracně naložit váš jednostopý šlapací dopravní prostředek na nosič kol. Opačná operace, tedy odbavení a vyložení kola zpět, je rovněž velice komfortní záležitostí, jen v opačném směru a obráceným způsobem.

Spásné ližiny

Výborné manipulaci jízdního kola po nakládací rampě velmi napomáhá přítomnost důmyslné hliníkové ližiny. Ližina tvoří součást rampy a poskytuje nadstandardní podmínky a komfort během celého procesu nakládky kola od opuštění země až po bezpečné uložení do nosiče. Tento ochotný společník vám ušetří kromě síly také nervy a především čas.

Základní parametry

  • Vlastní váha rampy je 1,3 kg
  • Rozměry celého balení jsou 18 × 8 × 12 cm

Nenechte si vzít prostor

Rampa je sama o sobě velmi flexibilní, ale především je skládací, nenáročná na skladování a prostorovou okupaci zavazadlových či jiných prostor motorového vozidla. S naprostou přirozeností je možné v době neplnění svého primárního účelu uložit rampu do rámu nosiče Thule EasyFold XT, pro kterou je koncipován.