Nosič kol Thule EasyFold XT 3B 13pin https://www.elektrokolaprerov.cz/products_images/
Cena: 19999
Dostupnost: Není skladem

doprava zdarma

Nosič kol Thule EasyFold XT 3B 13pin Nosič kol Thule EasyFold XT 3B 13pin Nosič kol Thule EasyFold XT 3B 13pin Nosič kol Thule EasyFold XT 3B 13pin Nosič kol Thule EasyFold XT 3B 13pin Nosič kol Thule EasyFold XT 3B 13pin Nosič kol Thule EasyFold XT 3B 13pin Nosič kol Thule EasyFold XT 3B 13pin Nosič kol Thule EasyFold XT 3B 13pin

Nosič kol Thule EasyFold XT 3B 13pin

Katalogové číslo:0

Nosič kol Thule EasyFold XT 3B 13pin je velmi spolehlivý s inovativním systémem upínání pro potřebu maximálního bezpečí a stability nosiče.

 
Dostupnost: Na dotaz

Záruka:5 let

19 999 Kč

Thule EasyFold XT 3B 13pin představuje ideální nosič kol pro montáž na tažné zařízení. Bezpečně přepraví kola do jakéhokoli cílového místa, ve složeném stavu ale není větší než běžný kufr a můžete jej proto pohodlně uložit ve voze i doma.

S nosičem Thule EasyFold XT, který upevníte na tažné zařízení vozu, nemůže být nakládání kol jednodušší díky řadě příjemných funkcí. Montáž na tažné zařízení nevyžaduje díky inovativní spojce téměř žádnou námahu a zajištění nosiče na vozidle je snadné. Nakládání i vykládání jízdních kol je lehké a ještě pohodlnější je s volitelnou nakládací rampou. Zavazadlový prostor je přístupný i po naložení kol díky důmyslnému sklápěcímu mechanismu.

Pro každé jízdní kolo

Tento odolný nosič kol s vysokou nosností je k dispozici ve verzích pro 2 nebo 3 jízdní kola a zvládne přepravu všech druhů kol, ať už jde o lehké silniční kola, horské kola, elektrokola nebo dokonce fatbiky. Odnímatelné držáky rámu lze nastavit samostatně na míru různým typům kol a růžice utahování cvakne při dosažení optimálního momentu utažení, aby nedošlo k poškození křehkých rámů. Jako všechny nosiče kol Thule, i Thule EasyFold XT prošel rozsáhlým testováním v centru Thule Test Center jako i ve skutečném provozu, abychom zajistili, že vaše jízdní kola budete přepravovat jistě a bezpečně, kamkoli se vydáte.

  • Prach ani škrábance si na nosič nepřijdou

Při uskladnění nosiče snadno dojde k poškrabání a utírat prach z uschovaného nosiče také není žádný med. Využijte proto obal, který doplňuje nosič, a zbavte se nečistot i vad na kráse.

  • Snadná obsluha

Manipulace s nosičem nevyžaduje žádné odborné a technické znalosti nebo vědomosti. Zacházení s ním je velmi pohodlné a v podstatě bezpracné. Pouhým stlačením páky se nosič bez problémů a bezpečně uzavře. Vhodné také pro přepravu kol typu FatBike.

  • Úspora a pohodlí

Nosič má nespornou výhodu ve svém složení. Je nenáročný na uskladnění a nezabere velké množství prostoru. Velmi dobře šetří místo. Nosič vybavila ergonomická madla vytvářející příznivé podmínky pro přenášení a přemisťování nákladu. Stačí uvolnit jeden pár ručních pojistek a nosič se obratem rozloží a zpřístupní svému primárnímu účelu.

  • Široká vybavenost

Výbava obsahuje rovněž nožní pedál. Ten stačí sešlápnout a rázem je přístup do zavazadlového prostoru přístupný a volný. I s nákladem v podobě naložených kol lze nosič snadno odklápět a využívat jeho smysluplného provedení umožňující pohodlný přístup řidiči ke kufru auta.

Přítomné držáky rámů kol se dají vyjmout a jsou posuvné. Sestavu rozšiřuje geniální vychytávka zamykatelných růžic AcuTight plnící účel momentového dotažení rámu kol.

  • Pořádně mu naložte

Nosič pojme náklad o velkých hmotnostech. Zátěžové testy mu umožní přepravit výbavu až do hmotnosti 30 kg bez ohledu na to, jestli jsou zátěží standardní kola nebo jejich moderní alternativa v podobě elektrokol. Maximální nosnost je 60 kg. Nadprůměrné rozměry a prostorová náročnost již uložených kol nevyvolají žádný problém, protože konstrukce nosiče vytváří mezi jednotlivými kusy dostatečně velké rozestupy 22 cm.

  • Vše do sebe zapadá

Držáky pneumatik jsou uzpůsobené i k uložení a přepravení kol s širokým rozměrem pneumatiky i rozvorem. Pohodlnému naložení kol dopomůže nakládací rampa THULE. Rampa je kompatibilní s nosičem a je vyvinuta tak, aby se do něj spolehlivě vlezla a schovala.


 Nosič je vhodný pro vášnivé cyklistické rodinky, které hledají kvalitu a univerzálnost bez kompromisů. Vhodný je pro drtivou většinu kol, koloběžek i fatbiků. Možnost rozšíření zavazadlového prostoru až o 300 litrů.

 K tomuto nosiči doporučujeme zakoupit ochranný obal

 

 

Záruka: 5 let
Rozměry: 83 × 123 × 86 cm / 83 × 31× 86 (složený)
Maximální počet kol: 3
Maximální zátěž: 60 kg
Hmotnost: 23,1 kg